verze pro tisk

Adrenalinové vodní sporty

Zajímají vás adrenalinové sporty? Pokud již dávno sníte o projížďce na velké bílé jachtě, tak se Vám tento zdánlivě nesplnitelný sen může jednoduše splnit. Kapitánem lodi budete samozřejmě jen Vy! Že nemáte „řidičák“ na jachtu? Nevadí!

Dostane se Vám krátkého odborného proškolení a pak už si jen užíváte až sedm úžasných hodin plachtění. Součástí denního pronájmu lodi jsou i záchranné vesty, lodní příručka a sleva 10 procent na průkaz VMP (t. j. průkaz pro řízení plachetnic a motorových lodí). Na jachtě je povolená pouze obuv s bílou podrážkou. Před zapůjčením jachty, je nutno počítat se složením vratné kauce 2000 Kč. Děkujeme za pochopení. Na tuto projížďku jachtou si můžete vzít posádku až o čtyřech lidech.

Lze si tak užít výlet s rodinou, nebo třeba pánskou jízdu s kamarády. Jde o velice příjemnou záležitost na vodní přehradě Lipno. Okolí nabízí překrásnou přírodní uvolňující atmosféru a spousty překrásných rozhledů. V případě pěkného slunečného počasí doporučujeme jako součást vybavení s sebou opalovací krém, pokrývku hlavy a sluneční brýle. Odlesky od vody by Vás totiž mohly pěkně potrápit. Naopak v případě horšího počasí navrhujeme vzít si bundu, nebo teplejší variantu oblečení. Pakliže by bylo velmi nevhodné počasí (bouřka, vytrvalý déšť, silný vítr...) nelze projížďku na jachtě uskutečnit z bezpečnostních důvodů.

Adrenalinová projíŽďka rychlým člunem

Pro milovníky vody a lodí nabízíme fantastickou hodinovou projížďku člunem na jedné z našich nejkrásnějších řek Vltavě. Jedná se o rychlý luxusní člun. Tato zajímavá atrakce je určená až pro čtyři neohrožené osoby. Můžete tedy vyrazit s celou rodinou a dopřát si tak nespočetně mnoho nádherných scenérií, které široké okolí Vltavy bez pochyb nabízí. Pokocháte se tak výhledem na Národní divadlo, Karlův most, Pražský hrad, Vyšehrad, Petřín a samozřejmě i další památky a zajímavá místa. Tento druh zábavy se hodí pro všechny věkové kategorie bez omezení.

Vhodný adrenalinový dárek pro Vaše blízké

Takže pokud nepotřebujete vysloveně adrenalinový zážitek, ale spíše pohodový den či krátký výlet, vsaďte si na vyjížďku člunem nebo jachtou. Ať již se rozhodnete peo jakýkoli vodní sport, bude to také vhodný adrenalinový dárek . Když s sebou vezmete rodinu, nebo známé, určitě to velice ocení a stoupnete u nich na hodnotě:)

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]