verze pro tisk

Kam pro dárek plný adrenalinových zážitků?

Vrátila jste se z nákupů vánočních dárků a neobjevila jste nic, co by Vás zaujalo na tolik, že byste si řekla, to je ten správný vánoční dárek pro Vaši drahou polovičku? V tom případě je čas navštívit internetový portál Firmy na zážitky a nechat se inspirovat jejími nápady.

Adrenalinové zážitky jako vánoční dárek pro Vašeho milého

Máte-li po svém boku vášnivého milovníka adrenalinu, pak vězte, že lepší dárek než vstupenku na indoor skydiving mu darovat pod vánočním stromečkem opravdu nemůžete. Právě zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-2 se totiž smísí jeho touha po vehnání velké dávky adrenalinu do vlastní krve s touhou zažít něco skutečně nezapomenutelného. Indoor skydiving nabízí jedinečnou příležitost zažít pocit volného pádu a připadat si přitom volný jako pták. Indoor skydiving je dokonce vhodný také pro ty, kteří mají panickou hrůzu z výšek. Omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech prožijete v jediném a unikátním větrném tunelu v České republice v letňanské Hurricane Factory aréně. Let větru se zde pohybuje o rychlosti až 270 km za hodinu. Indoor skydiving se uskutečňuje pod dohledem zkušeného instruktora. Díky indoor skydiving bude i čekání na Ježíška o něco příjemnější.

Bungee jumping slibuje nezapomenutelnou zábavu

Nezapomenutelné adrenalinové zážitky Praha pro nejednoho nadšence adrenalinových sporů slibuje bungee jumping. S Firmou na zážitky můžete bungee jumping uskutečnit hned v několika městech České republiky. Bungee jumping dnes již představuje legendární aktivitu. Naprosto vzrušující chvění před samostatným seskokem i pocit uvolnění a štěstí, že jste v bezpečí přistáli na zemi, můžete na vlastní kůži prožít kdykoliv během kalendářního roku. Mezi velmi oblíbené adrenalinové zážitky patří rovněž indoor surfing, adrenalinová plavba po řece Vltavě nebo vzrušující hra plná barev paintball. Poukázky na adrenalinové zážitky můžete darovat nejen jako dárek od Ježíška, ale také například k narozeninám, ke jmeninám nebo jen tak pro radost.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!