verze pro tisk

Léto se zážitky od Allegrie

Léto je plném proudu a Vám začínají docházet nápady na to, co podniknout s přáteli za bláznivou akci o víkendu? Vyzkoušejte wakeboarding. Během třiceti minut prožijete nekonečnou dávku adrenalinu, kterou budete chtít poznat znovu a znovu.

Kam za adrenalinovými vodními sporty?

Wakeboarding patří mezi oblíbené vodní sporty všech nadšenců adrenalinu. Projedete se na krátkých a zároveň velmi širokých vodních lyžích, které pohání motorový člun. Dech se Vám naprosto zastaví ve chvíli, kdy spatříte na vlastní oči, jaké triky lze provést pět metrů nad vodní hladinou. Během krátké chvíle se naučíte jezdit na těchto vodních lyžích jako naprostý profesionál. Malou nevýhodou je skutečnost, že wakeboarding je velký návykový, a tak ten kdo jej jednou okusí na vlastní kůži, chce toto vodní umění zdokonalovat ve vlastním podání znovu a znovu. V průběhu wakeboardingu Vás bude doprovázet zkušený instruktor, který Vám rád vše vysvětlí a předvede. Celý sportovní zážitek je naprosto bezpečnou záležitostí.

Červenec plný adrenalinových zážitků

Spoustu zábavy si však užijete také během a-jumpingu. Na své nohy nazujete skákací boty, na kolena a lokty nasadíte chrániče a s nadšením se můžete pustit do skoků až pět metrů dlouhých a dva metry vysokých. Skákací boty a-jump jsou revoluční adrenalinovou novinkou a doslova učarují všechny věkové kategorie. Rodinnou pohodu i sportovního ducha probudíte během adventure golf v Horním Bezděkově. Vstupenku za skvělou cenu můžete ještě dnes koupit zde www.firmanazazitky.cz/s-rodinou-na-adventure-golf. Díky Firmě na zážitky zkrátka prožijete léto, jak se sluší a patří.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!