verze pro tisk

Pojeďte na vodu s půjčovnou raftů Petra Putzera

Chcete letošní prázdniny nebo dovolenou zažít nové dobrodružství a poznat okolí nejoblíbenějších českých řek? Nebyli jste ještě nikdy na vodě a rádi byste si tento sport vyzkoušeli? Nechce se Vám utrácet spoustu peněz za drahé vodácké vybavení? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, mohla by Vás zaujmout půjčovna raftů, kterou provozuje pan Petr Putzer. Tato půjčovna nabízí kompletní vybavení potřebné ke splouvání řek a poskytuje ideální servis pro všechny začínající i zkušené vodáky.

Na jaké řeky se s námi můžete vydat?

Půjčovna raftů Petr Putzer nabízí svoje služby hned na několika českých řekách, které patří mezi vodáky k těm nejoblíbenějším. Kromě nejdelší české řeky Vltavy se jedná ještě o Berounku, Otavu a Ohři (plavidla a vybavení je možné nechat si dovézt i některou další řeku z regionu, například na Bílinu, Bystřici, Střelu, Teplou a další.).

Berounka – oblíbená řeka, jež nabízí nejen krásnou přírodu, ale zaujme i ty, kteří se zajímají o historické památky. Berounka je velmi dobře splavná, takže je vhodná i pro začátečníky nebo rodiny s dětmi, má ale co nabídnout i zkušenějším vodákům. V cíli pak můžete navštívit i slavný hrad Karlštejn.

Ohře – pokud byste rádi poznali západní Čechy, doporučujeme vydat se na Ohři, kde na Vás čeká dlouhá trasa, začínající v Chebu. Postupně můžete proplout přes Sokolov, Karlovy Vary a Klášterec nad Ohří až do Kadaně, kde trasa končí. Na řece je hned několik míst, kde si můžete vypůjčit nebo naopak vrátit veškeré potřebné vybavení pro Vaši plavbu (největší množství sběrných míst). Půjčovna raftů byla ne této řece vybudována v roce 2004 (Vltava – 1994), za tu dobu jsme pro vás vybudovali široké zázemí, které můžete bezplatně využít (kromě hospody) - WC, parkování, místo na sbalení bagáže, v K.V. sprchy a hospoda. Krom toho, naše firma, jako jediná na Ohři, zajišťuje kromě přepravy lodí i přepravu osob svými čtyřmi minibusy.

Otava – jižní Čechy patří k nejkrásnějším koutům České republiky. Chcete-li tuto oblast poznat i z trochu jiného pohledu, vydejte se s námi na plavbu po Otavě, která se vyznačuje krásnou přírodou a skvělými podmínkami pro plavbu. Trasa začíná na místě zvaném Čeňkova pila a pokračuje přes Sušici, Horažďovice a Strakonice až do Písku.

Vltava – Vltava je nejen nejdelší, ale zároveň i nejoblíbenější řekou v Česku. Celá trasa je velmi dlouhá a můžete si tak vybrat z různých úseků, podle toho, která místa chcete poznat a jak dlouhou dobu chcete na řece strávit. Také můžete úsek volit podle toho, zda chcete poklidnou nebo naopak adrenalinovou plavbu plnou peřejí a splavů. Součástí celé trasy je řada kempů, kde najdete občerstvení a možnost přenocování, z konkrétních měst určitě doporučujeme návštěvu Českého Krumlova nebo Českých Budějovic, které leží přímo na trase. Naše půjčovna raftů byla na této řece založena už v roce 1994 ve Vyšším Brodě, za více než 20 let působení, jsme pro vás vybudovali širokou síť půjčovních a sběrných míst a široké zázemí půjčovny, které můžete také bezplatně využít - WC, parkování, místo na sbalení bagáže.

Bezpečnost na prvním místě

Vaše bezpečí je pro nás vždy na prvním místě – rádi vám půjčíme veškeré nezbytné vybavení, které můžete při plavbě potřebovat. Nabízíme nejen samotná plavidla, ale půjčujeme také plovací vesty (pro děti i dospělé), pádla, helmy, barely nebo házečky – vše již v ceně. Všechno vybavení v naší nabídce je pečlivě vybráno od prověřených dodavatelů - poskytujeme pouze kvalitní produkty, které nezklamou ani ty, jenž mají se splouváním řek více zkušeností.

Několik druhů plavidel

Nabídka plavidel je postavená tak, aby vyhovovala co nejširší skupině vodáků. Vyberou si u nás začátečníci, kteří jedou na vodu poprvé v životě, rodiny s dětmi, jednotlivci, páry, nebo větší skupiny lidí. Kromě oblíbených raftů půjčujeme také kánoe (klasické i nafukovací) a kajaky. Do našeho největšího raftu (Colorado 450) se může vejít až 6 osob včetně bagáže.

Ideální volba pro začátečníky

Půjčovna raftů Petr Putzer je nejlepší volbou pro všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli splouvání řeky, ale nemají potřebné vybavení a chtějí poradit od profesionálů. Půjčíme vám veškeré vybavení, které je k bezpečné plavbě potřeba, poradíme Vám s jeho výběrem i s výběrem ideální trasy, abyste si plavbu co nejvíce užili.

Komplexní služby pro všechny vodáky

Služby naší půjčovny raftů využívají nejen začátečníci, ale i zkušení vodáci, kteří vědí, že u nás najdou opravdu kvalitní služby. Zaměřujeme se i na větší skupiny osob, kterým zajistíme akreditovaného průvodce, jenž vás bude po celou plavbu provázet. Jsme ideální volbou pro školní výlety – pro školy máme speciální zvýhodněný ceník a můžeme vám nabídnout jeden z nejlepších servisů v ČR. Veškeré podrobné informace a kontakty na naši půjčovnu najdete na webových stránkách putzer.cz nebo na našem Facebooku PUTZER – půjčovna lodí.

-kar-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!