verze pro tisk

Sníte o projížďce rychlým autem?

Mnoho z nás poslední dobou stále více touží po tom zažít nějaký super zážitek. Věčné vysedávání v práci, nedostatek volného času či různé starosti nám však nedopřávají možnost zažít něco opravdu neobvyklého a strhujícího. Nicméně, abychom se nedostali do situace, že už nám ze všech problémů a starostí půjde hlava kolem, měli bychom si alespoň na několik chvil opravdu odpočinout a porozhlédnout se po nějakém zážitku, který nás vrátí zpátky do sedla.

Jednou z takových možností může být auto-moto adrenalinový zážitek v podobě jízdy v rychlém autě . Spousta chlapů, a dnes už i mnoho žen, si vždycky říká při sledování aut na závodních okruzích, jaké by to asi bylo projet se v nějakém bouráku. Mít spoustu koňských sil v rukách a prohánět se krajinou či městem jako neřízená střela. Už jen ten pocit, sednout si do moderního sportovního vozu, může být nádherným zážitkem, který Vás osvěží natolik, že získáte zpět veškerou energii, kterou jste v poslední době ztratili plněním všemožných povinností.

Jízda závodním autem Ferrari

Nyní tu možnost skutečně máte. Díky maxizážitkům si můžete dopřát například jízdu ve skvělém Ferrari 360 Modena , které dokáže vyvinout až neuvěřitelnou rychlost dosahující téměř 300 km/h. Je-li Vám více jak 25 let a máte zkušenosti s řízením, pak není nač čekat. Ferrari může být na celý jeden den Vaše. Auto Vám bude přistaveno v Praze s plnou nádrží a po úvodním seznámení se s autem se můžete začít prohánět po silnici. A věřte, že to bude zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Je libo závodní speciál?

Pokud Vás neláká zrovna tento skvost z italské stáje, pak jistě nepohrdnete dalším lákavým zážitkem, který je pro Vás přichystán v podobě jízdy v závodním speciálu Fabia RS . Nasednete do auta a budete jen žasnout, jak dokáží jezdit opravdoví borci. Za volantem Vás na šotolinovém okruhu určeném pro rallye cross proveze profesionální závodník s titulem vicemistra ČR ve Fiesta Cupu Miroslav Karásek. Prvotřídní pilot, prvotřídní jízda, prvotřídní adrenalinový zážitek. To vše si již nyní můžete vychutnat, stačí si jen objednat tuto službu. Není třeba se bát, díky zkušenému profíkovi za volantem a plně vybavenému závodnímu autu s bezpečnostním rámem a šestibodovými pásy se budete cítit i při těch nejostřejších zatáčkách v plné rychlosti bezpečně.

Splňte si svůj dětský sen

Sen, který měl snad každý chlap již od dětství, se dnes může splnit velice rychle. Staňte se na den majitelem super moderního auta, zajezděte si v závodním speciálu nebo si zvolte jiný zážitek, který Vám zvedne hladinu adrenalinu. Uvidíte, že se pak i v práci budete cítit daleko lépe a uvolněněji, všechny starosti hned půjdou vyřešit daleko snadněji. Vychutnejte si ten pravý zážitek.

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]