verze pro tisk

Adventní plavba po Dunaji

Vánoční trhy mají neopakovatelné kouzlo. Nákup dárků, ale i sváteční atmosféra, to a mnohem více se dá během adventních trhů zažít. Pokud přemýšlíte o nákupech a návštěvě vánočních trhů v zahraničí, pak lze spojit příjemné s užitečným například na Adventní plavbě po Dunaji .

Na Dunaji navštívíte tři města

Adventní plavba po Dunaji je jedinečným zážitkem, kdy poznáte vánoční trhy ve třech různých městech na řece Dunaji. Mezi jednotlivými městy se přitom budete přesunovat luxusní lodí.

Adventní plavba na Dunaji začne v Passau, kde se konají tradiční a velmi populární trhy Weinachtsmarkt. Poté již nastoupíte na loď, která Vás o pár okamžiků později vysadí v hlavním městě Rakouska, Vídni. Zde si budete moct vychutnávat kouzlo předvánoční atmosféry po více jak 24 hodin, bude tak možnost navštívit nejen trhy, ale i další půvabná místa, kterých je ve Vídni spousta.

Po Vídni bude adventní plavba po Dunaji pokračovat do Lince, kde bude opět mnoho příležitostí zakoupit nějakou maličkost pro své známé a rodinu. Plavba bude poté zakončena opět v Passau.

Ubytování přímo na lodi

Adventní plavba po Dunaji se může stát příjemným zpestřením předvánočního shonu. Během plavby bude po celou dobu zajištěna plná penze, jistě využijete i možnost zajít si do zdejší sauny či wellness centra. Na lodi je kromě sauny i bazén, fitness centrum, bar, restaurace, kavárna či obchod se suvenýry.

V ceně adventní plavby po Dunaji je transfer z vlakového nádraží v Passau na loď a zpt, dále pak ubytování přímo na lodi po dobu 4 nocí, plná penze, welcome drink s kapitánem lodi a samozřejmě volné využívání drtivé většiny všech zařízení na lodi.

Kouzlo Vánoc umocní adventní plavba po Dunaji. Zpříjemněte si adventní čas a vydejte se za nákupy do Rakouska po řece Dunaj.

Reklama

[Nahoru ↑]