verze pro tisk

Benecko je ideálním místem pro zimní i letní dovolenou

Pakliže se vysloví název Krkonoše, většině z nás se vybaví krásné zasněžené svahy našich nejvyšších hor. V zimě jsou Krkonoše hlavním turistickým cílem v tuzemsku, ročně tuto oblast navštíví desetitisíce lidí, kteří mají rádi lyžování a sníh.

Ubytování Benecko

Pakliže si během zimní dovolené vypravíte do Krkonoš, je dobré mít zajištěno nějaké kvalitní ubytování. K dispozici je vám třeba ubytování Benecko Krkonoše v penzionu “U Váňů”. Tento rodinný penzion láká na příjemné ubytovací prostory, které pojmou deset osob. K dispozici jsou tři pokoje, z nichž dva jsou čtyřlůžkové a jeden dvoulůžkový. V případě potřeby lze kapacitu navýšit o přistýlky. Penzion a chata “U Váňů” je skvělým místem pro ubytování rodin s dětmi, výborné podmínky nabízí také pro skupinky přátel a kamarádů, kteří se chtějí na pár dnů pobavit a kvalitně si zalyžovat.

Dobré podmínky pro lyžování

Právě lyžování je tím hlavním důvodem, proč zvolit ubytování v Benecku. V blízkosti penzionu se nachází známý skiareál Benecko, který disponuje více než třemi kilometry sjezdových tratí s různými obtížnostmi. Lyžaři zde mají dostatečné zázemí a komfort, který zajišťují moderní vleky a čtysedačková lanovka. Sjezdové tratě jsou vhodné pro začátečníky a děti, spokojeni však budou i zkušenější lyžaři, kteří vyhledávají náročnější sjezdovky. Pokud chcete být v obraze a vědět, jaký je aktuální stav na sjezdovkách, pak je tu pro vás Benecko kamera - webová kamera, která monitoruje situaci na zdejších sjezdovkách.

Penzion “U Váňů” je příjemným místem, kde se dá strávit zimní dovolená. V případě zájmu zde ale můžete objednávat pobyty i mimo zimní sezonu, třeba i v létě, kdy si chcete odpočinout od veder a utéct alespoň na několik dní z města.

foto: ubytovanibenecko.cz

[Nahoru ↑]