verze pro tisk

I na krátké výlety si raději sjednejte cestovní pojištění

Při cestách za zážitky je potřeba nezapomenout na to, že i na plavbách po řece či jiných výletech se může přihodit nějaká nešťastná událost, snadno si přivodíte zranění či jen zkrátka dostanete horečku nebo jinou nemoc. A proto je dobré si před každou cestou pořídit cestovní pojištění.

Pojištění na cesty od DIRECTu

Pojištění na cesty v rámci České republiky i zahraničí poskytuje kupříkladu pojišťovna DIRECT. Pojištění u této společnosti má všechny základní parametry, které od něj lze očekávat, navíc k němu lze sjednat i mnohé další služby. V základní ceně cestovního pojištění DIRECT je nejen pokrytí léčebných výloh, a to až do výše 3.000.000 Kč, ale také asistenční služby a další záležitosti. V ceně je navíc také pojištění odpovědnosti.

Pokrytí případných léčebných výloh

Pokud si uzavřete cestovní pojištění, pak veškeré zážitky, které budete prožívat během výletů do zahraničí či na dovolené, budou klidnější, neboť nebudete muset mít zbytečné obavy z toho, jak zafinancujete případné výlohy na léčení, pokud se Vám v cizině něco přihodí. Je lepší raději investovat pár korun denně na pojištění na cesty, nežli po dovolené platit účty za lékařské ošetření, převozy a další služby, které bude potřeba provést.

Cestovní pojištění DIRECT je jedním z nejoblíbenějších v rámci České republiky. Drtivá většina lidí jej sice v praxi vůbec nevyužije, nicméně na to, že se vám během dovolené nic nestane a tím pádem není potřeba si pojištění na cesty uzavírat, rozhodně nespoléhejte. Bez cestovního pojištění bychom raději vůbec nikam neměli jezdit.

[Nahoru ↑]