verze pro tisk

Jak vybrat firmu na catering?

Chystáte se pořádat pro své blízké, obchodní partnery či známé soukromou party, kulturní akci či jiný podobný typ setkání? Pak nezapomeňte na pohoštění. S prázdným žaludkem a bez dobrého pití se žádná akce neobejde. Abyste se s přípravou a následnou prezentací nemuseli trápit sami, pozvěte si na pomoc cateringovou firmu. K výběru té správné firmy vám stačí pár základních pouček.

Cena za služby není vždy hlavním parametrem

Ne vždy je dobré hledět jen a pouze na cenu za služby, které vám firma poskytne. Mnohdy je lepší si trochu připlatit a mít jistotu, že proběhne vše dle vašich plánů. V případě cateringových služeb to platí dvojnásob. Špatně zvolená firma totiž může mít například značně omezenou nabídku jídel a pití, používat nekvalitní a nečerstvé suroviny, případně mít najatý líný a neprofesionální personál.

Jako příklad vhodné firmy jsem vybral společnost GastroEvent, která se specializuje především na catering v Plzni. Jedná se o firmu, která na trhu sice nepůsobí až tak dlouhou dobu, má už ale poměrně bohaté zkušenosti. Jejích služeb využívá na rauty v Plzni i širokém okolí řada soukromých osob i firem, které pořádají pravidelné večírky pro své klienty.

Dobrá firma se pozná dle přístupu, rozmanitosti služeb a personálu

GastroEvent je dobrou ukázkou toho, jak má cateringová společnost vypadat. Vstřícný přístup, kdy neodmítne prakticky žádný váš požadavek ohledně výběru jídle a nápojů, spolehlivý personál, dobré ceny. To jsou základní vlastnosti, kterými se firma řídí. A vlastnosti, jimiž by se měla řídit každá společnost, která cateringové služby v Plzni i kdekoliv jinde v České republice poskytuje.

GastroEvent vám zajistí nejen klasický raut, a to pro jakékoliv množství hostů, ale i speciální akce typu zahradních party a koktejlů. Nabízí pokrmy české i světové kuchyně, ale třeba i specialitky ze zabijačkových hodů apod. Vždy používá zásadně čerstvé a kvalitní suroviny.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!