verze pro tisk

Kam na Den dětí?

Nevíte, jakým dárkem letos potěšit Vaše ratolesti na Děn dětí? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a dopřejte dětem den v Aquapalace Čestlice. Rodinnou vstupenku za výhodnou cenu koupíte již dnes zde www.firmanazazitky.cz/rodinny-vstup-do-aquapalace-praha.

Kde s dětmi oslavit jejich svátek?

Aquapark Praha je považován za nejzábavnější aquapark ve střední Evropě. Hromadu legrace a nekončící zábavu si zde užijí, jak děti, tak jejich rodiče. Čeká na vás unikátní Vodní svět o obdivuhodné rozloze 9 150 m2. Díky své rozloze patří k největším aquaparkům ve střední Evropě. Vodní svět je tvořen třemi paláci, kde se můžete těšit na akční tobogány, 450 m dlouhou divokou řeku vinoucí se celým Vodním světem, umělé vlnobití i strmé skluzavky. Točit se po spirále vysokou rychlostí a přitom vyplavit adrenalin umožní Spacebow. Jedinečné zážitky si odnesete také z laserové show, kterou nikde jinde nemají. Během návštěvy Aquaparku Praha nebudete vědět, kam se první vtrhnout.

Zavítejte také do Saunového světa

Chvíli klidu a jedinečnou relaxaci od každodenních starostí naleznete v rozsáhlém Saunovém světě, jehož součástí je dohromady čtrnáct druhů saun a prohříváren. Saunový svět nabídne luxusní a netradiční způsob saunování. Prostor je rozdělen do tří částí. Objevíte zde tak klasické finské sauny, římské lázně i venkovní částí. K odpočinku můžete využít rovněž vířivky či relaxační zóny s lehátky. V Saunovém světě se pravidelně konají též saunové ceremoniály. Ty pro Vás obstarají zkušení saunéři.

Rodinný vstup do Aquapalace Praha se může stát tím nejbáječnějším dárkem pro Vaše děti nejen při příležitosti oslavy Dnu dětí, ale také milou odměnou za celoroční snahu ve školních lavicích na konci června.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!