verze pro tisk

Letní dětské tábory 2014: Přihlášky podávejte již nyní

Přestože je teprve březen, už byste jako rodiče měli začít přemýšlet o tom, jaký program zajistíte svým dětem pro letošní letní prázdniny. Pro děcka, která jsou již samostatnější a vydrží pár týdnů bez vás, je už v tuto dobu možné objednat dětský tábor.

Březen je ideálním časem pro zajištění letního tábora

Právě v těchto dnech a týdnech je nejlepší doba na podání přihlášky na letní dětské tábory. Organizátoři už totiž musejí mít hotové nabídky, aby dokázali rodiče včas oslovit a stihli naplnit maximální možnou kapacitu. Vy sami zároveň v tuto dobu můžete vybírat ze širokého spektra nabídek a dopřát tak dětem tábor, který jim bude vyhovovat a přivezou si z něj mnoho zážitků. Na ně pak rády zavzpomínají i v době, kdy dospějí.

Dětské tábory 2014 pořádá Agentura Haul. Pro letošní rok si připravila několik turnusů a nabízí možnost podání přihlášky již v těchto dnech. Vybrat můžete z červencových i srpnových termínů.

Letní tábory v Plasích a Letohradě

Haul pořádá letní tábory ve dvou lokalitách – v Plasích na Plzeňsku a v Rekreačním středisku Ráj v Letohradě. Tábory jsou zajímavé v tom, že mají vždy zvolenou nějakou tématiku, která děti doprovází v podobě her po celou dobu jejich pobytu. Pro dětský tábor v Plasích je kupříkladu pro červenec připravena celotáborová hra „ve stopách Sherlocka Holmese“. Hry s celotáborovou tématikou jsou skvělé v tom, že děti se po celou dobu nenudí, jednotlivé hry mají návaznost.

Přihlášky online

Nečekejte na poslední chvíli a zajistěte svým ratolestem dětský letní tábor již nyní. Vyhnete se tak situaci, kdy již bude většina turnusů plná a vy tak budete mít mnohem menší možnosti výběru. Agentura Haul přijímá přihlášky online, což je pro vás jistě pohodlnější a bezproblémovější.

Komerční sdělení

-zel-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

zVYzPTOuq

čtvrtek, 20. listopad 2014
02:26

Thinking like that is really imevspsire


posted by: zVYzPTOuq (0079oi7e7c(a)outlook.com) [Odpovědět]

YX6FMlzSBeE

pátek, 13. leden 2017
20:12

Now I'm like, well duh! Truly thafunkl for your help.


posted by: YX6FMlzSBeE (ohfb4j9hq(a)outlook.com) [Odpovědět]