verze pro tisk

Maximální zážitky s notnou dávkou adrenalinu

Rádi cítíte to známé mrazení v zádech? Milujete svobodu, vzrušení a vyhledáváte aktivity plné adrenalinu? Pak vás jistě zaujmou skvělé adrenalinu plné zážitky nabízené společností Allegria, známou jako Firma na zážitky.

V její nabídce se nalézají aktivity prováděné ve vzduchu, na zemi i ve vodě, co je však spojuje je rychlost, energie až téměř ztráta kontroly. A jaké konkrétní zážitky stojí za to vyzkoušet? Všechny ty, na které se cítíte.

Auta rychlá jako světlo

Stálicemi v nabídce jsou veškeré jízdy autem. Nejvíce lákají jízdy ve Ferrari, Porsche, Lamborghini či jiném rychlém šípu. Ty tradičně probíhají na letištním okruhu, kde můžete vyzkoušet, co ve vás i vámi řízeném autě vězí. Poté vám instruktor ukáže, zač je toho loket a vy si jako spolujezdec budete moci užít rychlou jízdu „na plný pecky“.

Mezi zážitky nesmí chybět ani tradiční bungee jumping, oblíbený tandemový seskok a indoor skydiving nebo-li létání ve vzdušném tunelu, kde zažijete simulaci volného pádu a budete se vznášet jako pták.

Létání už není jen pro okřídlené

Horkou novinkou je flyboarding, který představuje skvělou zábavu na vodě. Tato aktivita spočívá v létání nad vodní hladinou, což vám umožní speciální boty Flyboards a speciální trysky, které máte připevněné na rukách. Pomocí nich se můžete dostat do výšky až 10 metrů a oddávat se euforii, volnosti a svobody.

Před samotným zážitkem získáte pokyny a cenné rady od instruktora a potom už se můžete vrhnout do samotného dobrodružství.

Adrenalinové zážitky jsou skvělým prostředkem pro odbourávání stresu, zbavení se různých traumat a bloků a také překonávání nás samotných. Jsou neopakovatelné, vzrušující a zanechávají nám skvělé vzpomínky na jedinečné momenty, při kterých se nám v hlavě honí spoustu emocí.

Vyzkoušejte tato dobrodružství tedy i vy a začněte například něčím jednodušším, jako je třeba zážitek pod odkazem www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-na-plny-pecky.

Komerční sdělení

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!