verze pro tisk

Netradiční dárky pro muže

Dámy, pokud si nevíte rady s tím, co věnovat svému příteli či muži k narozeninám, svátku či jiné slavnostní příležitosti, pak pro Vás máme pár tipů, které zaručeně sklidí velký úspěch.

Pivní lázně

Je obecně známo, že většina českých mužů miluje lahodný mok zvaný pivo. Kromě popíjení pivka v hospodě či doma se však pivo dá využít i jiným způsobem. Pokud jste o tom ještě neslyšely, pak můžete svému příteli dopřát třeba netradiční pivní lázně, kde si užijí piva dosyta, a to nejen popíjením. Pivní lázně slouží k regeneraci a osvěžení celého těla. Jedná se o speciální lázně, v nichž se využívá piva jako léčivé tekutiny. Pivní koupel je výtečná pro odstranění škodlivých látek z těla, napomáhá také k regeneraci pokožky či vlasů.

Pivní lázně jsou opravdu netradičním dárkem. Navíc se dají vychutnat i ve dvou lidech, takže můžete zakoupit tento druh dárku nejen pro muže, ale i pro sebe. Není nic příjemnějšího, nežli si vychutnat pivní lázeň pro dva.

Gurmánské zážitky

Kromě pivní lázně bychom dále jako netradiční dárky pro muže mohli doporučit například různé gurmánské zážitky. Mnoho mužů se rádo pohybuje v kuchyni a připravuje specialitky. Muži obecně mají sklony k tomu dělat kvalitní jídlo. Pokud jim chcete dopřát něco netradičního, pak jim pořiďte jako dárek třeba kurzy vaření se slavnými šéfkuchaři. Odnesou si nejen spoustu zážitků, ale rozhodně se také přiučí novým věcem, které se jim pak budou hodit v domácnosti. Prospěje to vlastně i Vám, neboť muži budou pak v kuchyni ještě raději a Vy si tak budete vychutnávat skvělá jídla, které Vám doma připraví.

Netradiční dárky pro muže můžete vybírat přímo na tomto internetovém portále.

[Nahoru ↑]