verze pro tisk

Nevšední zážitek: návštěva Japonska

Mezi životní zážitky se rozhodně řadí návštěva exotických zemí. Lidé, kteří milují turistiku a poznávání nových kultur, zájezdy do exotických zemí řadí v osobním pomyslném žebříčku určitě vysoko. Jednou ze zajímavých zemí, kam se dá dnes bez problémů cestovat a do nichž se dají objednat levné letenky online, je zcela jistě Japonsko.

Zájezd do Japonska

Zájezd do Japonska nadchne všechny turisty, kteří milují poznávání cizích, pro nás hodně vzdálených kultur. Japonsko je zemí, která nabízí nevšední zážitky. Už jen setkání se zdejšími, vesměs milými lidmi je nezapomenutelné. Při zájezdu do Japonska byste určitě neměli vynechat návštěvu hlavního města Tokia, kde žije více než 12 milionů obyvatel, řadí se tak mezi nejlidnatější města na světě. V Tokiu lze navštívit Císařský palác, který je již po dlouhou dobu sídlem císařské rodiny. Za pozornost pak dále stojí třeba Národní muzeum či chrám Sensódži, který byl založen již v sedmém století. Abyste měli z Tokia dokonalý zážitek, rozhodně se zde svezte místní železnicí a metrem.

Zajímavosti Japonska

Japonsko se skládá z několika ostrovů. Turisté míří zejména na Honšú. Zde se nachází například posvátná hora Fudži, která patří mezi hlavní symboly Japonska. Na ostrově Kjúšú pak můžete zavítat třeba na hrat Himedži, který je zařazen na seznam světového dědictví UNESCO. Japonsko uchvátí i milovníky přírody. Letenky online do Japonska lze dnes objednávat poměrně lehce. Jejich cena je závisí na výběru letecké společnosti a samozřejmě i době, kdy si letenky objednáváte.

Předpokládám, že japonsky umět nebudete, to však nevadí, pakliže si zakoupíte zájezd, budete u sebe mít po celoou dobu průvodce, který tamní jazyk ovládá. Nebudete tak mít žádný problém s překlady. Japonci, zejména ti mladí, navíc umí poměrně obstojně anglicky.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!