verze pro tisk

Ostrov Mallorca: Skvělé místo pro odpočinek během letní dovolené

Nevíte, kde strávit zbytek letní dovolené, nebo plánujete na letošní dovolenou odjet odpočívat až někdy v podzimním období? Skvělým místem, kde se dá perfektně relaxovat, je ostrov Mallorca.

Na Mallorcu se můžete vydat hned s několika tuzemskými i zahraničními cestovními kancelářemi. Pobytové zájezdy za zajímavé ceny si zajistíte u tiptravel.sk. Dostane se vám naprostého luxusu a prvotřídních služeb, s nimiž zcela jistě budete spokojeni.

Ostrov Mallorca již dlouhá léta patří k oblíbeným destinacím, kam míří turisté z Evropy i dalších částí světa za letní dovolenou. Tento největší Baleárský ostrov, který náleží ke Španělsku, nabízí skutečně skvělé podmínky pro odpočinek a načerpání nových sil.

Příjemné a čisté pláže- doména Mallorcy

Najdete zde několik hlavních pláží, které jsou během hlavní sezony neustále upravovány. Jako příklad lze uvést třeba pláž Alcudia. Pobyt u ní je ideální hlavně pro rodiny s dětmi, neboť pobřeží u této pláže je velmi mělké, ve vodě se dá dojít daleko od břehu, aniž byste museli plavat. Spoustu zábavy si zde tudíž užijí i vaše malé děti.

Nekonečná zábava

Na Mallorce najdete i mnoho kulturního vyžití. Ostrov je koneckonců znám i díky svým neutuchajícím a živelným diskotékám, život se zde během léta nezastavuje ani v noci. Ti z vás, kteří budou chtít ochutnat trochu adrenalinu, zde také nepřijdou zkrátka. Vyzkoušet si mohou jachting, surfování a spoustu dalších vodních i plážových sportů.

Na Mallorce vás nezklame ani ubytování. Pokoje jsou vesměs moderně zařízeny, nechybí zde třeba ani klasické sprchové kouty, na které jste zvyklí z domova.

Pokud z dovolené zapomenete přivézt nějakou drobnost svým známým či rodině, není nutné si nad tím příliš lámat hlavu. Pěkné dárečky pořídíte i z domova na tomto linku.

Komerční sdělení

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!