verze pro tisk

Poznávací a relaxační plavby po evropských řekách

Rádi poznáváte zajímavá místa Evropy z netradičních míst a z neobvyklých pohledů? Pak jistě oceníte možnost vybrat si jeden ze zážitků, díky kterému procestujete vybraná evropská města a přírodní krásy na lodi. Nyní je tady totiž možnost si zajistit poznávací a relaxační plavby po evropských řekách , díky nimž se Vám naskytne zcela jiný pohled na místa, která jste třeba již v minulosti navštívili, i na místa, o nichž jste doposud jen snili.

Během pár dnů poznáte kus Evropy

Plavby po evropských řekách jsou několikadenní, obvykle se zastávkami v turisticky nejzajímavějších oblastech, s prohlídkou měst a nákupech v místních obchodech. Po celou plavbu jste navíc ubytováni přímo na lodi, která je špičkově vybavena a kormidluje ji velezkušený kapitán.

A kam všude se můžeme díky plavbě po lodi podívat? Nabídka je vskutku rozmanitá, milovníci Dunaje si jistě nechají ujít jednu z plaveb po této řece, ať už se jedná například o adventní plavbu po Dunaji , která je ideální volbou pro nakupování vánočních dárků. Ti z nás, kteří si chtějí raději vyrazit někam na Západ, pak mohou zvolit kupříkladu plavbu po francouzských řekách Rhône a Saône. Dále se lze z paluby luxusní lodi vypravit také třeba na Rýn nebo Moselu.

Romantika i dobrodružství - to vše na Vás při plavbě čeká

Termínů pro uskutečnění plaveb po evropských řekách je poměrně dost. Ale pozor! Neváhejte, protože tyto plavby se staly v poslední době opravdovým hitem. A jen tak mimochodem - není se vůbec čemu divit, neboť plavby po evropských řekách jsou nejen nevšedním zážitkem, ale také v sobě mají hodně romantiky i dobrodružství. Přeci jen nejde o nějakou vyjížďku na lodičce za Vaším domem, budete se plavit po řekách, které mají ohromný mezinárodní význam a jsou dodnes využívány k přepravě.

Plavby po evropských řekách mohou být splněným snem romantiků a jsou ideálním způsobem strávení několika volných dnů.

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]