verze pro tisk

Projížďka obrněným transportérem

Nudíte se? Nebo máte pocit, že veškeré volné aktivity, které sami nebo se svými přáteli děláte, jsou už jen nudnou a nezáživnou činností, která Vás již přestává bavit? Pak je na čase zpozornět, protože přichází akční bomba, na kterou asi dlouho nezapomenete. Nyní totiž máte skvělou šanci vyzkoušet si, jak se cítí vojáci, kteří musí obsluhovat bojové vozidlo.

Nevěříte? Ano, na vlastní kůži si nyní můžete vychutnat jízdu v obrněném transportéru . BVP, jak se někdy těmto pojízdným ďáblům přezdívá, Vás zcela ohromí.

Nejenže budete na vlastní kůži prožívat jízdu v transportéru, ale dokonce tento kolos budete moct budete moct i řídit. Zažijete adrenalin, jaký jste dlouho hledali. Jízda v nejrozmanitějším terénu, kdy se obrněným transportérem budete prodírat skrze houštiny, projíždět vodní plochou či jinými drsnými podmínkami, které jinak nezažijete ani v tom nejlepším civilním terénním autě. Každý milovník této techniky, který s BéVéPéčkem už někdy přišel do styku, například během základní vojenské služby, nám dá jistě za pravdu, že jízda transportérem Vám zdvihne hladinu adrenalinu pořádně vysoko. Vždyť ovládat 13 tun v terénu není vůbec snadná záležitost. A pokud si myslíte, že je to jen projížďka růžovým sadem, pak si to zkuste a uvidíte, v čem je síla tohoto vozu.

Průběh celé akce

Během celé akce Vás nejprve proveze zkušený instruktor. Budete tak mít spoustu času na to, abyste se sžili se strojem, slabší povahy pak budou litovat, že radši nejeli někam na výlet s tříkolkou. Pakliže budete mít chuť a dostatek odvahy, instruktor Vás poučí o tom, jak co nejlépe vozidlo ovládat a pak už je celé obrněný transportér úplně Váš. Půl hodiny si můžete vychutnat řízení BVP v terénu. Když už budete mít pocit, že zážitek, na který jste se tak dlouho těšili a odhodlávali, je za Vámi, usedne k řízení zpět zkušený řidič a ukáže Vám, jak se jezdí doopravdy. Při jízdě naostro si budete připadat, jako byste byli ve válce. Řidič totiž v posledních chvílích pojede naprosto bez zábran, jako by mu šlo o život. Samozřejmě, že kdykoliv se Vám bude zdát, že už na to nemáte, instruktor ukončí celou operaci. Ale kdo se k tomuto fantastickému zážitku jednou odhodlá, ten většinou z boje neutíká.

Navíc si sebou můžete vzít i kamarády, tedy pokud Vám svoje životy svěří do rukou v momentě, kdy budete přebírat řízení.

Aby jste měli na zážitek ty pořádné vzpomínky, je možné si objednat i zaznamenání celé jízdy z pohledu řidiče, kdy je kamera umístěna na ochranné kukle.

Nezbývá než dopřát hodně energie, odvahy a třeba i štěstí. Oblečte si sportovní věci a boty, které můžete zablátit bahnem a hurá do toho. Obrněný transportér už na Vás čeká. Přijďte si zařádit.

Podobné zážitky

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]