verze pro tisk

Soutěže o zajímavé předměty

Zážitkové pobyty, adrenalinové sporty a další podobné služby, dnes nabízí poměrně velké množství specializovaných kanceláří a společností. Spolu s tím, jak roste konkurence na trhu s těmito druhy služeb a produktů, je pro firmy stále těžší najít dostatečné množství zákazníků a klientů, kteří si u nich zážitkové akce objednají. Z tohoto důvodu se některé firmy snaží zatraktivnit svoji nabídku a zážitky nabízejí i pomocí různých slevových portálů. Výjimkou nejsou ani situace, kdy lze tyto služby vyhrát v nějaké soutěži.

Soutěž a vyhraj

Akce typu „Soutěž a vyhraj“ poskytuje například slovenský internetový portál vyhrajte.sk. Ten se však orientuje spíše než na zážitky na klasické soutěže o praktické předměty či módní doplňky. Často se zde nacházejí soutěže například o hodinky významných značek, například Casio hodinky apod. Dále si zde můžete zasoutěžit třeba i o různé značkové parfémy, doplňky do bytu a mnoho dalších věcí či služeb. Výhodou je, že máte možnost získat tyto věci zcela zdarma, aniž byste prakticky utratili jedinou korunu či EURO. Pro soutěživé jedince se jedná o skvělou příležitost, jak získat něco pěkného pro sebe či někoho blízkého z jeho okolí, pro rodinné příslušníky či přátele.

Kdo nezkusí svoje štěstí, nikdy nic nevyhraje

Jedině tehdy, zkouší-li člověk své štěstí v soutěžích, a to i těch internetových, má šanci někdy něco vyhrát. Mnozí lidé tvrdí, že nemají štěstí a nikdy nic nevyhrají. Obvykle však jde o typ lidí, který ani není ochoten zkusit si nějakou soutěž, neboť se tito lidé domnívají, že stejně neuspějí, případně že stejně jedná o podvrh. Na zmíněném portálu se však soutěže konají každý den, a to hned o několik předmětů či služeb naráz, vaše šance je tak poměrně solidní.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!