verze pro tisk

Tip na ubytování o podzimních prázdninách

Plánujete podniknout s Vašimi dětmi o podzimních prázdninách výlet do Jizerských hor, avšak doposud se Vám nepodařilo najít ubytování, které by odpovídalo Vašim představám a přitom nebylo předražené? S výběrem ubytování Vám velmi rád pomůže portál Kamsi.cz. Spoustu typů na ubytování naleznete zde na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/jizerske-hory/.

Vašim dětem můžete během pobytu v Jizerských horách naplánovat návštěvu romantického zámku Sychrov. Zámek Sychrov leží asi šest kilometrů od města Turnov. Zámek se může pochlubit novogotickou podobou, která láká každoročně nejen návštěvníky z celé České republiky i ostatních částí Evropy, ale také filmaře. Zejména holky zaujme skutečnost, že se na zámku natáčely pohádky Zlatovláska a Nesmrtelná teta. S kočárkem nebo i se staršími dětmi si můžete před prohlídkou udělat procházku anglickým parkem, kde Vás mohou zaujmout drobné stavby i spousta vzácných dřevin.

Na druhý den se z levného ubytování Liberec můžete vydat na další hezký rodinný výlet, který nabízí také stezka Od stop Járy Cimrmana k rozhledně Štěpánka. Pokud přijedete vlakem, pak je ideální vystoupit na zastávce Tanvald a odtud se vydat po značené turistické cestě. Celá trasa měří přibližně pět kilometrů, výhled z této krásné kamenné rozhledny za tuto túru rozhodně stojí. Podobně krásné výhledy na široké okolí nabízí rozhledna Černá Studnice.

Ubytování Liberec Vám poskytne určitě pohodlí,které můžete doplnit také o návštěvu samotného města. Spoustu legrace s dětmi zažijete v aqvaparku Centrum Babylon Liberec i v místní zoologické zahradě. Prožijte podzimní prázdniny společně s Vašimi dětmi na místě, na které se budete rádi vracet také po nělika dalších letech.  

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

PuatElT0hE

pátek, 13. leden 2017
20:40

Home run! Great slnggiug with that answer!


posted by: PuatElT0hE (7coaxd4u52(a)outlook.com) [Odpovědět]