verze pro tisk

Ubytování v Moravském krasu

Pokud jste někdy zavítali na pár dní do Moravského krasu, možná jste měli to štěstí vyzkoušet si ubytování v Hotelu Probe, v hotelu, který patří k nejlepšímu ubytování Blansko, jaké jste si vůbec mohli vybrat. A pokud jste toto štěstí neměli, možná uvítáte pár informací o službách, které Hotel Probe nabízí.

Všem návštěvníkům nabízejí majitelé hotelu komfortní a hlavně levné ubytování za skvělé ceny. Vybírat si lze téměř z osmdesáti pokojů, z nichž má každý svou vlastní koupelnu a také záchod. Na své si zde přijdou nejen rodiny s dětmi, ale také turisté, kteří vyhledávají příjemné turistické trasy. Ubytování Moravský kras nabízí také další bonusy, jakými jsou například možnost zahrát si přímo v areálu hotelu squash nebo klasické kuželky.

Zvažujete-li, že se vydáte na letní dovolenou do oblasti Moravského krasu, neváhejte a zarezervujte si místo v Hotelu Probe. Personál hotelu vám velmi rád vyjde vstříc s veškerými vašimi požadavky. Veškeré potřebné informace jsou volně k nahlédnutí na webových stránkách www.hotelprobe.cz. Kromě informací o ceně ubytování a ceníku poskytovaných služeb najdete na výše uvedeném odkazu také rady a tipy, kam vyrazit na výlet, případně jak jinak si užívat váš volný čas.

Velmi oblíbenu aktivitou je návštěva některého ze čtyř zpřístupněných jeskynních systémů. Známá Punkevní jeskyně například láká návštěvníky na jeskynní projížďku na lodičkách, Balcarka je zase známá svojí krásnou krápníkovou výzdobou. Pokud jste příznivci těchto přírodních úkazů, neměli byste ale vynechat ani zbylé dvě jeskyně – Kateřinskou a SLoupsko-Šošůvskou jeskyni. Na závěr se pak můžete pokochat také hloubkou jedné z největších propastí u nás – Macochy.

Přijeďte také navštívit Moravský kras. Ubytovat se můžete v oblíbeném Hotelu Probe.

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!