verze pro tisk

Vánoční dárky pro vaši novou přítelkyni i rodinu

Máte za sebou seznámení, které proběhlo úspěšně a začíná se vyvíjet v pěkný vztah, který by mohl vydržet skutečně dlouho? Pak rozhodně nezapomeňte své nové partnerce pořídit nějaký pěkný dárek k Vánocům. Zapomenout na ni během tohoto období by nebylo zrovna taktické.

I drobný dárek potěší

Své nové partnerce můžete pořídit třeba jen nějakou drobnost. Milou drobnůstkou mohou být třeba tradiční lampiony štěstí, které když partnerka vypustí, může se jí splnit nějaký tajný sen. Kdo ví, třeba se její tajné přání, jež napíše na lampion štěstí, bude týkat vás a vašeho nově vzniklého vztahu.

Novou přítelkyni můžete potěšit i zajištěním romantického pobytu

Pakliže se nebojíte do své nové přítelkyně hned zpočátku věnovat více peněz, kterými byste třeba i stvrdili vaše nové seznámení, pak jí můžete věnovat nějaký luxusní pobyt na horách či v cizině. Využít přitom můžete zajímavé slevy na pobyty, které dnes nabízejí různé slevové portály v tuzemsku či na Slovensku. Pomocí akčních slev můžete pořídit třeba romantický víkend pro dva, kterým okořeníte váš vztah a díky němuž prožijete několik nádherných dnů v netradičním prostředí. Zakoupit však můžete i mnohé jiné služby či produkty, nežli jsou slevy na pobyty. Slevové portály běžně nabízejí i slevové kupony na kosmetiku, jídlo v restauracích či třeba na netradiční a adrenalinové zážitky. Ty jistě využijete ve chvíli, kdy vy i vaše nová partnerka máte dobrý vztah ke sportu, napětí a adrenalinovým akcím.

Ať už své nové přítelkyni pořídíte lampiony štěstí, nebo dáte přednost nákupu slevy na pobyty, rozhodně tím sebe i jí potěšíte, a to je v období Vánoc nesmírně cenné a důležité. Určitě ale nezapomeňte i na své blízké a rodinné příslušníky, ti si jistě také nějaké pěkné dárky k Vánocům zaslouží.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

kJWNcKfV17v

čtvrtek, 20. listopad 2014
08:46

Somebody necessarily asssit to make critically posts I'd state. That is the first time I frequented your web page and thus far? I amazed with the research you made to make this actual post extraordinary. Excellent process!My blog post :


posted by: kJWNcKfV17v (qmtz3mk3(a)outlook.com) [Odpovědět]