verze pro tisk

Vyzkoušejte si práci bagristy

Taky jste měli jako malí přání mít v dospělosti zaměstnání, které nemá mnoho lidí? Určitě každý měl sen stát se například astronautem nebo prezidentem. Ale překvapivě hodně lidí si přálo být třeba popelářem. Dnes se Vám některá přání mohou lehce splnit. Neříkáme, že zrovna budete prezidenty, ale některá zaměstnání si lze opravdu vyzkoušet.

Jedním z takových zážitků může být určitě i možnost vyzkoušet si práci bagristy. Každý den chodíme okolo různých výkopů a říkáme si, jakou pohodovou a zároveň zajímavou práci mají bagristé. Mnoho lidí si také představuje, jaké by to bylo alespoň na pár okamžiků zkusit si řídit opravdový bagr. Nyní máte skvělou možnost si tuto práci opravdu vyzkoušet.

Během jedné hodiny se seznámíte s funkcemi a řízením bagru a dočkáte se také samotného bagrování. Vyzkoušíte si tak například, jak se kopají základy pro dům, nebo budete přemisťovat kupu zeminy z jednoho místa na druhé. Je pro Vás připraven tradiční bagr, typ JCB 4XC super G, který je při podobných pracích běžný.

Splněný dětský sen

Zážitek, o kterém jste dlouho možná jen snili, je nyní na dosah. Není třeba se obávat, že to nezvládnete. Asistovat u řízení bude zkušený odborník, který Vám vše velmi pečlivě vysvětlí, takže za chvíli budete s bagrem manipulovat, jako byste v něm seděli pravidelně již dlouhá léta.

Zážitek to bude jistě nejen pro Vás, ale také pro kamarády a známé. Proto je neváhejte vzít s sebou, alespoň budou moci všechno řádně zdokumentovat pro případ, že by Vám pak někdo nechtěl věřit, že jste bagr opravdu řídili.

Hurá do toho. Nezbývá než objednat si řízení bagru , vzít si sportovní nebo pracovní oblečení, které si bez problémů můžete zašpinit a můžete se vrhnout do víru bagrování. Možná poznáte, že tato práce není tak jednoduchá, jak si na první pohled každý myslí. Každopádně se určitě nebudete nudit a zaručeně na tento zážitek budete velmi rádi a dlouho vzpomínat. A kdo ví, třeba se Vám bagrování zalíbí natolik, že se mu do budoucna začnete věnovat i jako profesionálové.

Není třeba žádných formalit

K tomu, abyste mohli zkusit jízdu bagrem není potřeba žádného povolení či vyřizování. Jedinou podmínkou je mít řidičské oprávnění pro skupinu B.

Užijte si volný čas tím, že si vyzkoušíte nevšední zážitek , jakým bagrování určitě bude. Bagrování si můžete vyzkoušet například v Praze o víkendech, každou sobotu mezi 8 - 16 hodinou. Tuto možnost máte po celý rok v době, kdy je zem způsobilá pro práci s tímto přístrojem, tedy pokud nepanuje zrovna mrazivé počasí. Ideální jsou zejména jarní či letní měsíce, kdy je půda změklá a rypadlo Vámi ovládaného bagru tak bude pracovat naplno.

Být Vámi, na nic nečekám a objednávám si tento skvostný zážitek, o kterém pak budete vesele vyprávět třeba kamarádům u piva.

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]