verze pro tisk

Zážitková dovolená na Krétě

Mezi nejkrásnější zážitky, které během roku prožijeme, zcela jistě patří dovolená. Člověk si během pár dní u moře v cizině odpočine, nabere novou sílu a hlavně zde prožije příjemné chvíle plné poznávání cizí kultury, prohlížení kulturních a historických památek.

Zážitky, které lze prožít na Krétě

Velmi zajímavou destinací, kde se dají prožít krásné zážitky, patří řecký ostrov Kréta. Dovolená na Krétě je skvělou volbou nejen pro lidi, kteří si o dovolené chtějí užít sluníčka, tepla a koupání v křišťálově čistém moři. Kréta je totiž ideálním místem i pro ty z nás, kteří mají rádi aktivní odpočinek a vyhledávají adrenalin. Ostrov přímo vybízí k túrám a cyklistickým výletům. Zároveň si zde užijí i lidé, kteří rádi zkouší nová sportovní odvětví, která dosud nikdy nevyzkoušeli. Typicky se jedná zejména o windsurfing, jachting, wakeboarding a další vodní sporty. Na Krétě si bez problémů můžete vypůjčit vodní skútr, na kterém se dosyta vydovádíte.

Zařizování pobytu na Krétě

Ostrov Kréta je místem, kde se bez problémů dorozumíte anglicky. V případě, že si pobyt na Krétě vyřizujete sami, bez cestovní kanceláře, je zapotřebí komunikovat přes emaily či objednávat ubytování telefonicky. Pakliže přeci jen nejste tak znalí světového jazyka, pak můžete využít služby tlumočení. Firmy, které se specializují na tlumočení z cizího jazyka, jsou schopny zajistit telefonáty, které musíte pro vyřízení pobytu a další záležitosti vyřídit. Kromě toho samozřejmě zajišťují i mnoho dalších věcí- tlumočení seminářů, konferencí apod.

Suvenýry

Kréta je místem, odkud si jistě přivezete nejen krásné zážitky, ale také nějaký suvenýr. A pakliže přeci jen nebudete mít čas či náladu na nákupy suvenýrů a dárků, pak rozhodně nezoufejte, vždyť pěkné dárky se dají pořídit přeci i u nás v Česku. Například internetový obchod timestore.cz nabízí stylové hodinky známých značek.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

emil

pátek, 24. listopad 2017
15:36

Skvělý článek! Mám hodinky festina z http://www.brasty.cz/hodinky-festina a jsem taky spokojený


posted by: emil (emil55(a)seznam.cz) [Odpovědět]

jindra

pátek, 24. listopad 2017
15:35

to je super článek tyve :D


posted by: jindra (jindrik(a)seez.cz) [Odpovědět]