verze pro tisk

Ajurvédská masáž - nejlepší zážitek na světě

Dostala jsem před rokem poukaz na ajurvédskou masáž. Co je to masáž jsem samozřejmě věděla, takže jsem byla v podstatě potěšena, už jen z toho důvodu, že moje rozlámané tělo potřebovalo masáž jako sůl! Naprosto jsem ale netušila, co se skrývá pod slovem ajurvédská.

Dala jsem se tedy do hledání, a ačkoliv jsem ani v jednom ze slovníků, který doma vlastním, požadované slovo nenašla, usedla jsem prostě k internetu a začala jsem hledat, co to slovo znamená.

Po několika vteřinách jsem se doklikala ke stránkám www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/ společnosti Cordeus (mimochodem té společnosti, kam jsem na masáž měla přijít) a dočetla jsem se o prospěšnosti této masáže pro celý organismus.Ajurvédská masáž patří spolu s dalšími procedurami k perfektní očistě organismu. Kromě samotné tělesné schránky dokáže očistit také vaši mysl. Díky tomuto typu masáže, při které je vaše tělo rytmicky masírováno za pomoci velkého množství bylinných olejů, jsou z těla odstraňovány veškeré bloky, a to v celém tělesném systému. Pokud je tento tip masáže prováděn pravidelně, dokáže tělo ochránit téměř před všemi nepříznivými vlivy, obnovovat tělesnou vitalitu, energii a sílu. Zjistila jsem prostě, že je to ta nejlepší očista organismu, jaká jen může existovat.

Začala jsem se na masáž těšit jako malá holka na svoji první barbínu, smluvila jsem si termín a v duchu odpočítávala vteřiny do doby, kdy ulehnu na lehátku a nechám ruce zkušené masérky masírovat mé unavené tělo. Dočkala jsem se a musím říct, že to bylo fantastické. Nikdy před tím jsem se snad necítila lépe. Okamžitě jsem si sjednala další podobnou masáž a od té doby chodím pravidelně. Je to jako malý zázrak. Necítím se teď tolik unavená a nemizí mi téměř nikdy úsměv ze rtů. Musím říct, že poukázka na ajurvédskou masáž byl ten nejlepší dárek, jaký jsem kdy mohla dostat…

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!