verze pro tisk

Lázně Velichovky: Ideální místo pro relax

Trápí vás zdravotní potíže a hledáte místo, kde byste si dobře odpočinuli? Pak navštivte známé lázně Velichovky. Toto lázeňské centrum je proslulé především specializací na léčbu pohybového aparátu. Místní slatinná koupel pomáhá načerpat novou energii, zejména však pozitivně působí na zmínění bolestí kloubů, kyčlí a svalstva.

Proč pro relaxaci a odpočinek zvolit právě Velichovky

Velichovky jsou malou obcí, která se nachází nedaleko Jaroměře v Královéhradeckém kraji. Přestože jde o malou vesnici, zdejší lázně mají bohatou tradici, vždyť jejich počátky spadají už do konce předminulého století. Specifikem těchto lázní je využívání zdejší slatiny, která má zcela jedinečné složení plné minerálů a dalších látek, které působí pozitivně při léčbě potíží s pohybovým ústrojím člověka.

Do Velichovek se můžete vydat nejen na klasický léčebný pobyt, ale také za relaxací a odpočinkem. Vzhledem k tomu, že to odevšad z České republiky není do Velichovek nijak daleko, jsou tyto lázně přímo ideální pro pobyt o prodlouženém víkendu, strávit zde samozřejmě můžete třeba i celý týden. Čeká zde na vás nejen příjemné nadstandardní ubytování se spolehlivým a ochotným personálem, ale také potřebný klid. Zdejší krajina přímo vybízí k procházkám a výletům.

Procedury, které lze ve Velichovkách využít

Lázně, které se nacházejí v obci Velichovky, se stanou vaším nevšedním zážitkem, navíc uděláte něco pro své zdraví. Kromě slatinných koupelí zde jistě rádi využijete možnost dopřát si nejrůznější druhy masáží, zábaly, kondiční či zeštíhlující procedury.

Lázně Velichovky a zdejší lázeňské centrum vás rádo přivítá jako hosty. Více informací o možnosti pobytu v lázních Velichovky naleznete na webových stránkách velichovky.cz. Zde se dozvíte i podrobné informace o jednotlivých procedurách, které lze ve zdejším lázeňském komplexu využít.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UTqrip2wv

pátek, 13. leden 2017
18:22

Gee wislekirl, that's such a great post!


posted by: UTqrip2wv (qp8ymycrzh5(a)outlook.com) [Odpovědět]