verze pro tisk

Před cestou za zážitky do zahraničí nezapomeňte na cestovní pojištění

Chystáte se během letošní zimy vyrazit na lyže či za jinými zážitky do zahraničí? Pak byste rozhodně neměli zapomenout na cestovní pojištění. Platí to i v případě, že váš pobyt bude probíhat na sousedním Slovensku. Mnozí lidé se domnívají, že u našich východních sousedů není speciální cestovní pojištění zapotřebí a vystačí si s běžným, které platí u nás. To ale není pravda, je potřeba si sjednat cestovní pojištění EU.

I Slovensko, ač bývalá součást naší země, je dnes cizinou se vším všudy. A proto při cestách do Tater, kde se dá provozovat spousta klasických i netradičních zimních sportů, na cestovní pojištění určitě nezapomeňte.

Ušetřete čas a peníze – využijte možnosti sjednání pojištění online

Sjednat se dá velmi snadno, nemusíte dokonce ani chodit na pobočku pojišťovny. Čas a peníze ušetříte tím, že si zajistíte cestovní pojištění online. Postup je přitom velmi jednoduchý. Stačí navštívit portál Porovnej24.cz, který se zaměřuje na srovnání a vyhledávání produktů, jež jsou dostupné v České republice. Porovnává nabídky velkých i méně známých pojišťoven.

Na portále zadáte jen několik základních údajů. Cílovou zemi, do které se chystáte, počet pojišťovaných osob, jejich věk a délku pobytu. Web vám pak vygeneruje aktuální nabídky. Z nich si už stačí vybrat jednu konkrétní a přistoupit k dokončení objednávky. Na základě platby, kterou provedete snadno pomocí platební karty, vám pak na email přijde platná smlouva, kterou si vytisknete.

Velkou výhodou, kterou cestovní pojištění online přináší, je možnost sjednání i přímo v den odjezdu, který je už zároveň považován za den platnosti smlouvy. Pokud si tak náhodou na pojištění vzpomenete třeba až v autě, kdy už jste na cestě, stačí se jednoduše připojit k internetu a projít výše zmíněné kroky na portále Porovnej24.cz. Za pár minut máte po starostech.

Pár korun denně a máte po starostech

Nejlevnější cestovní pojištění se na 1 den dá zařídit už od pouhých 9 Kč na den. Sami uznejte, že jde o směšnou částku. Zvlášť tehdy, když si uvědomíte, že vás může uchránit od vysokých výdajů v cizině, pokud by se vám tam něco stalo. Pojištění kryje nemoci i úrazy. Dá se dokoupit i pojištění pro rizikové sporty či jiné aktivity. Pojištění na míru si tak vždy vytvoříte přesně na míru.

-don-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!