verze pro tisk

Tip na wellness pobyty Beskydy: Vyzkoušejte luxusní horské chaty

Zdá se vám, že už samým shonem nevíte, kde vám hlava stojí? Asi to zná každý z nás – pracovní povinnosti, k tomu práce doma, nejrůznější starosti – čas od času je dobré alespoň na pár dní hodit všechno za hlavu a relaxovat, nabrat sílu do dalších dnů. Otázkou je, kde, kam se vydat? I v České republice se nabízí množství zajímavých míst – důkazem toho je například chata Beskydy.

Jak by se vám líbil prodloužený víkend, nebo rovnou celý týden v Beskydech?

Navíc, nebudete odkázáni pouze na přízeň počasí – i když vám teploty nebo povětrnostní podmínky nebudou přát k výletům do okolí, což není na horách ničím neobvyklým, zvláště potom tento rok, můžete zůstat na chatě a dopřát si saunu, SPA vířivý bazén či jiné radosti. Řeč je o třech chatách – Medvědí skála a Vlčí doupě v lokalitě Pstruží a Orlí hnízdo v krásné vesnici Malenovice, díky kterým můžete prožít několik krásných dnů s těmi nejbližšími.

Dokonalé zázemí se vším všudy

Moderní dřevěná sídla k rekreaci poskytnou dokonalé zázemí jak mladým, zamilovaným párům k romantické dovolené, tak i rodinám s dětmi. Wellness v Beskydech má své jedinečné kouzlo, které musíte okusit na vlastní kůži.

Základna pro cesty do okolí

Medvědí skála, Vlčí doupě či Orlí hnízdo jsou ideální základnou i pro výlety do okolí. Pokud by vás tedy již nebavily wellness procedury, můžete začít s dalšími turistickými aktivitami, které vám poskytnou zase větší přehled, poznáte nová, překrásná místa a to jak ta přírodní, tak i ta, s historickou hodnotou.

Jedním námětem za všechny může být pozvánka do skanzenu v Rožnově pod Radhoštem. Navštívíte tak Valašské muzeum v přírodě, které patří mezi národní kulturní památky. Nuda v moravskoslezských Beskydech tedy rozhodně nehrozí a to v žádném ročním období!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!