verze pro tisk

Tradiční thajské masáže

Vyznavači masáží si jistě nenechají ujít možnost okusit pravou thajskou masáž, která má blahodárné účinky na celý organismus. Vaše tělo i duše budou po takovéto masáží v harmonii, budete se cítit odpočatí a schopní se vrhnout zpět do víru každodenních povinností.

Uvolnění a relax

Důvodů, proč si vybrat zrovna thajskou masáž , je hned několik. Kvalitní thajskou masáží docílíte toho, že nastane rovnováha ve Vašem těle. Úleva od stresu, hluboká relaxace či klidná mysl, o tom všem již nemusíte pouze snít o večerech, nyní si můžete jednoduše tento zážitek dopřát za velmi výhodné ceny. Během práce odborného personálu dochází při thajské masáži v prohřátí svalů, kdy se tak odstraňuje z daných partií únava, bolesti odezní i z kloubů a kostí. Ne nadarmo je tato masáž používána již po staletí a v samotném Thajsku se během 20. Století dokonce stala oficiální součástí thajské medicíny. Velký potenciál této masáže tkví i v tom, že slouží jako vhodná prevence proti různým nemocem, chrání Vaše zdraví a posiluje nervový systém. Zejména ti z nás, kteří pracují ve velkém stresu nebo často příliš namáhají svoje tělo, by si měli alespoň jednou za čas thajskou masáž dopřát.

Masáž celého těla

A co si vlastně představit pod pojmem thajská masáž. Mnozí z Vás již jistě tuší, že se jedná o jiný druh masáže, než na který jsme zvyklí. Klasická masáž , jak ji známe z našich končin, se totiž zaměřuje pouze na určité oblasti těla, zejména svaly a měkkou tkáň, zatímco tradiční thajská masáž ošetří kompletně celé tělo, potažmo i ducha. Jedná se o soubor různých technik, kdy masér používá různé části těla, například kolena, dlaně, nohy či palce k tomu, aby prohřál vaše svalstvo a uvolnil v těle energii.

Puritáni se nemusí bát. Nejedná se o žádnou erotickou masáž, zpravidla jsou jak terapeut, tak klient oblečeni, vše probíhá velice decentně, avšak v příjemné atmosféře.

Dopřejte si masáž doma nebo ve dvou

Říkáte si, že nemáte tolik času, abyste zašli do salónu a nechali na svém těle zapracovat profesionály? Nevadí, dnes je možné provést thajskou masáž u Vás doma . Sami poznáte, že díky thajské masáži se budete cítit opravdu jako znovuzrození.

Thajskou masáž si také můžete objednat jako pár, masáž ve dvou bude pro někoho možná ještě větším zážitkem.

Výhod thajské masáže je opravdu spousta. Nic naplat, nejlepším způsobem, jak zjistit, o čem je řeč, je přesvědčit se na vlastní kůži, jak silným a příjemným zážitkem může tato masáž být. Nezbývá než dopřát mnoho krásných chvil strávených v rukou profesionálních terapeutů, kteří Vás a vaše tělo uvedou do daleko lepšího stavu, než v jakém se nyní nachází. Přejeme krásný a příjemný zážitek.

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]