verze pro tisk

Víkend plný pohody a relaxace

Náročný týden máme konečně za sebou - to si říká většina z nás každý pátek, když odchází z práce a těší se na dva dny plné volna a odpočinku. S tím však vyvstává otázka, jak naložit s volnými chvílemi. Samozřejmě, mnoho z nás budou trávit sobotu a neděli u televize, s rodinou či přáteli, aby však nebyl každý víkend stejný, je dobré se také poohlédnout po nějaké zajímavé nabídce, jak strávit pěkné chvilky - například takový wellness víkend . Zvlášť chcete-li si je dopřávat s partnerem či partnerkou v klidu a ještě přitom zažít nějaký neobyčejný zážitek.

Víkend plný romantiky a zábavy

Právě takovým dvojicím pak jistě přijde vhod, pokud si mohou společně vyrazit a užít dva dny plné romantiky a relaxace. A že nevíte, jak a kde? Možná se Vám bude hodit jedna z nabídek na zážitkové pobyty , které přesně splňují veškeré výše uvedená kritéria.

Jednou z forem příjemně stráveného víkendu může být například zážitkový výlet do Plzně. Když se řekne město Plzeň, je jasné, co se vybaví jako první. Ano, správně, je to samozřejmě pivo. Tento lahodný mok, který je jednoznačně spojován s touto západočeskou metropolí, nejen chutná,ale také spojuje. Díky zážitku Víkend v minipivovaru si můžete dopřát výjimečné chvilky. Během dvou dnů toho prožijete tolik, že se Vám bude zdát, jako byste tu byli celý týden. A jistě se poté budete do Plzně opět rádi vracet. V těchto dvou dnes Vás čeká nejen prohlídka minipivovaru Purkmistr, kde samozřejmě ochutnáte zdejší vynikající piva, ale budete mít zajištěno také bohaté pohoštění. Navíc budete ubytováni v příjemném hotelu nacházejícím se přímo v areálu pivovaru. A pokud zrovna budete mít chvilku času, jistě ji rádi využijete zábavou v podobě bowlingu.

Potěšte svého partnera

Pro ty z Vás, kteří hledají spíše víkendový pobyt s větším odreagováním a relaxací, bude jistě vhodná kupříkladu možnost strávit víkend v lázních Poděbrady . Zde je pro Vás přichystána řada procedur, která uvolní tělo namáhané po celý týden v zaměstnání. Můžete se zde těšit na takové zážitky jako jsou třeba bylinné koupele či podvodní masáž. Úžasné bude, pokud tímto víkendovým pobytem překvapíte svého partnera například v podobě dárku. Kdo by nebyl rád, pokud by mu jeho drahá polovička zajistila romantický wellness víkend strávený ve čtyřhvězdičkovém hotelu přímo u lázeňského parku v Poděbradech. V pondělí ráno pak vyběhnete do práce plní elánu, který Vám dodají mimo jiné skvělá sauna, pára či pitná kúra s minerální vodou Poděbradka.

Kromě těchto pobytů si lze vybrat další, které jsou v nabídce. Jistě si z nich vyberete ten vhodný, který bude plně sedět jak Vám, tak partnerovi. Příjemný víkend si navíc můžete zpestřit některým nevšedním zážitkem z naší nabídky.

Užít si skvělý víkend, ještě více se sblížit s drahou polovičkou a přitom dopřát svému tělu to, co již dlouho potřebuje, tedy regeneraci a obnovení síly, to je velmi lákavá nabídka. Zda se tento sen promění v realitu, záleží nyní čistě jen na Vás. Tak neváhejte a užijte si parádní chvilky ve dvou při romantických zážitkových pobytech.

Reklama

Podobné produkty...


[Nahoru ↑]