verze pro tisk

Za relaxem do slovenských lázní

Slovensko patří podobně jako Česká republika k lázeňským velmocím. Přestože se rozlohou jedná o malý stát v kontextu s dalšími zeměmi Evropy i mimo ni, nachází se na jejím území více než tisícovka minerálních pramenů, což rozhodně není malé číslo. Na Slovensko to nemáme daleko, takže pobyt v některém z tamních lázeňských středisek je poměrně dostupný.

Slovensko má mnoho lázeňských center

Na Slovensku se nachází více než dvacet komplexů, které se orientují na lázeňství. Některé z nich jsou přitom vyhlášené po celé Evropě a jezdí se odpočívat a léčit se lidé z mnoha zemí.

Zdaleka nejznámější jsou přitom lázně Piešťany, kde se využívají přírodní léčivé prameny, které obsahují vysoký počet minerálních látek. Do Piešťan míří také lidé s potížemi s pohybovým ústrojím, k jehož regeneraci se využívá tamní léčivé sirné bahno.

Když už se rozhodnete navštívit Slovensko a některé z jeho lázeňských měst a center, pak můžete začít třeba rovnou i s dietou. O tom, jak se zbavit nadbytečných kilogramů, se dozvíte zde.

Na dovolené na Slovensku můžete zhubnout i docílit zkrášlení postavy

Kromě Piešťan si turisté oblíbili i mnoha další lázeňská místa, ze všech zmíním třeba Trenčianské Teplice, Bardejov nebo Turčianské Teplice.

Pro zdraví a hlavně krásu můžete na Slovensku udělat ještě mnohem více. Stačí zajet do Trenčína na tamní kliniku, která provádí nejrůznější plastické zákroky, které jsou oblíbené zejména u žen.

Jednou z populárních praktik je třeba aplikace botulotoxinu v Trenčíně v MGM Medical centru.

Kromě užívání se relaxuj, léčebných procedur a snah o vylepšení své postavy jistě zbude čas také na nákupy. Využít můžete nejen zdejší kamenné obchody, ale také eshopy, kde zakoupíte třeba luxusní kožené peněženky.

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!